+380 50 381 53 14 +380 66 543 19 62 office@solantis.com.ua

Продукти

Добрива компанії «Солантіс Україна»

Компанія «Солантіс Україна» пропонує придбати добрива від провідних міжнародних виробників: ICL Europe Coöperatief U.A.,  Eurofertilizantes Valencianos S.L., що випускає продукти під торговою маркою Fertival, а також SYNERGY LINE від SOLANTIS.
У нашому асортименті унікальні суміші на органічній та мінеральній основі. Вони мають високу ефективність і допомагають забезпечити оперативне рішення усіх важливих завдань, пов’язаних зі збереженням родючості ґрунту і отриманням високих урожаїв.

У нас ви можете купити оптом добрива від виробника для будь-яких культурних рослин, у тому числі:

  • для зернових колосових і технічних культур;
  • для плодово-ягідних культур;
  • для овочевих культур;
  • для рослин відкритого ґрунту і тепличних культур.

Щоб замовити добрива на максимально вигідних для вас умовах, зв’яжіться з менеджером компанії по телефону або відправте заявку на електронну пошту Солантіс Україна.

Лінійки спеціальних і мікродобрив Солантіс Україна

Стимулятори росту

Препарати для активації метаболічних процесів в клітинах рослин. Сприяють прискореному зростанню коренів, листя, забезпечують посилене кущіння, стимулюють раннє настання цвітіння та плодоносіння. Позитивно впливають на якість врожаю. Можуть використовуватися для омолодження старих культур, а також адаптації рослин до стресів і несприятливих умов зовнішнього середовища.

Коректори живлення

Вузькоспеціалізовані добрива для організації повноцінного і збалансованого живлення сільськогосподарських культур. Ефективно і оперативно забезпечують поповнення дефіциту необхідних макро- і мікроелементів, стимулюють засвоєння живлення з ґрунту. Застосовуються для підвищення врожайності і поліпшення стійкості рослин до стресів.

Гуматні добрива

Складні органічні суміші для насичення рослин корисними макро- і мікроелементами. Забезпечують збалансоване та “безпечне” живлення сільськогосподарських культур, стимулюють їх зростання і розвиток. Підвищують врожайність і покращують якість плодів, не завдаючи при цьому шкоди екології.

Водорозчинні NPK-суміші

Комплексні добрива для повноцінного живлення сільськогосподарських культур. Відмінно засвоюються, ефективно доповнюють основний раціон рослин, можуть використовуватися для екстреного його коригування. Стимулюють обмінні процеси на клітинному рівні, забезпечують зростання врожайності, підвищують смакові якості і лежкість сільгосппродукції.

Застосування мікродобрив

Рослини, що своєчасно одержують повний спектр необхідних мікроелементів з добрив, повноцінно і енергійно розвиваються, ефективно протистоять посусі і іншим несприятливим кліматичним умовам. Вони менш схильні до типових захворювань, показують більш високу врожайність і забезпечують відмінні смакові якості плодів.

В складі мікродобрив є важливі для рослин мікроелементи в доступній формі. Вони насичують цими речовинами ґрунт, вирішуючи проблему дефіциту живлення. Крім того, мікросуміші оздоровлюють і омолоджують самі рослини, стимулюючи метаболічні процеси в їхніх клітинах.

Лінійка мінеральних добрив «Солантіс Україна»

Гранульовані добрива

Високоефективні препарати тривалої дії. Забезпечують правильне дозоване живлення сільськогосподарських рослин. Сприяють підвищенню стійкості до стресових чинників, зростанню врожайності і якості плодів.

Застосування мінеральних добрив

Площі по-справжньому родючих ґрунтів, що не потребують штучного поповнення їх запасів живлення, щорічно скорочуються. Це означає, що отримати хороші врожаї без раціонального застосування якісних добрив практично неможливо.

Мінеральні добрива в короткі терміни забезпечують усунення дисбалансу корисних речовин в ґрунті, а також вирішують цілий комплекс інших проблем, пов’язаних із вирощуванням та отриманням урожаю сільськогосподарських культур.

Асортимент виробників мінеральних і органічних підгодівель включає вузькоспеціалізовані препарати, що забезпечують вирішення якоїсь однієї проблеми, а також комплексні добрива широкого спектру дії.

show blocks helper

Категорія

Хімічний склад

Торгівельна марка

Показано 1–9 із 39

    Залишити заявку

    Якщо у Вас виникли будь-які питання щодо препаратів, будь ласка залиште свої дані і ми Вам зателефонуємо протягом 1 години