+380 50 381 53 14 +380 66 543 19 62 office@solantis.com.ua

ЗЗР

show blocks helper

Категорія

Виробник

Показано один результат

Засоби захисту рослин

Науково-технічний відділ Солантіс Україна завжди в пошуку новаторських рішень в агрохімії та впровадження їх у аграрний ринок. Ми завжди намагаємося виявити потреби сільськогосподарських виробників та пропонуємо продукти, що відповідають всім найсучаснішим вимогам ринку.

Солантіс Україна пропонує широкий асортимент сертифікованих продуктів – гербіцидів, інсектицидів, фунгіцидів, протруйників і десикантів найвищої якості.

Препарати компанії Солантіс Україна виробляються на заводах світових лідерів виробництва агрохімічної продукції. Сучасні технології і повний контроль якості, впроваджені на підприємствах-партнерах Китаю та Індії, дозволяють виробляти і поставляти високоефективні засоби захисту рослин.

Важливо відмітити, що вся продукція виробляється з дотриманням світових стандартів та вимог екологічної безпеки виробництва. Саме ці фактори зумовили вибір партнерів та їх високоякісної продукції.

    Залишити заявку

    Якщо у Вас виникли будь-які питання щодо препаратів, будь ласка залиште свої дані і ми Вам зателефонуємо протягом 1 години