+380 50 381 53 14 +380 66 543 19 62 office@solantis.com.ua

Спеціальні рідкі добрива

show blocks helper

Категорія

Виробник

Показано 1–12 із 15

Лінійки спеціальних і мікродобрив Солантіс Україна
Стимулятори росту
Препарати для активації метаболічних процесів в клітинах рослин. Сприяють прискореному зростанню коренів, листя, забезпечують посилене кущіння, стимулюють раннє настання цвітіння та плодоносіння. Позитивно впливають на якість врожаю. Можуть використовуватися для омолодження старих культур, а також адаптації рослин до стресів і несприятливих умов зовнішнього середовища.
Коректори живлення
Вузькоспеціалізовані добрива для організації повноцінного і збалансованого живлення сільськогосподарських культур. Ефективно і оперативно забезпечують поповнення дефіциту необхідних макро- і мікроелементів, стимулюють засвоєння живлення з ґрунту. Застосовуються для підвищення врожайності і поліпшення стійкості рослин до стресів.
Гуматні добрива
Складні органічні суміші для насичення рослин корисними макро- і мікроелементами. Забезпечують збалансоване та “безпечне” живлення сільськогосподарських культур, стимулюють їх зростання і розвиток. Підвищують врожайність і покращують якість плодів, не завдаючи при цьому шкоди екології.
Водорозчинні NPK-суміші
Комплексні добрива для повноцінного живлення сільськогосподарських культур. Відмінно засвоюються, ефективно доповнюють основний раціон рослин, можуть використовуватися для екстреного його коригування. Стимулюють обмінні процеси на клітинному рівні, забезпечують зростання врожайності, підвищують смакові якості і лежкість сільгосппродукції.
Застосування мікродобрив
Рослини, що своєчасно одержують повний спектр необхідних мікроелементів з добрив, повноцінно і енергійно розвиваються, ефективно протистоять посусі і іншим несприятливим кліматичним умовам. Вони менш схильні до типових захворювань, показують більш високу врожайність і забезпечують відмінні смакові якості плодів.

В складі мікродобрив є важливі для рослин мікроелементи в доступній формі. Вони насичують цими речовинами ґрунт, вирішуючи проблему дефіциту живлення. Крім того, мікросуміші оздоровлюють і омолоджують самі рослини, стимулюючи метаболічні процеси в їхніх клітинах.

    Залишити заявку

    Якщо у Вас виникли будь-які питання щодо препаратів, будь ласка залиште свої дані і ми Вам зателефонуємо протягом 1 години