+380 50 381 53 14 +380 66 543 19 62 office@solantis.com.ua

Гелеві добрива

show blocks helper

Виробник

Відображаються усі з 3 результатів

Гелеві добрива SYNERGY LINE
Це нове покоління спеціальних добрив, розроблених для оптимального постачання макро- та мікро- елементів, що дозволяє збільшити врожай та покращити якість продукції.
Гелі – це найсучасніша формуляція добрив, яка дозволяє формувати не лише високу концентрацію елементів живлення, але і використовувати сировину, що не доступна за інших формуляцій, наприклад суспензій. Отже, клієнт отримає економічні продукти з новими властивостями.
Гелеві формули добрив SYNERGY LINE абсолютно не містять нерозчинних елементів, прості у використанні та дозуванні. Особлива та інноваційна формуляція дозволяє використовувати продукти меншою нормою без зменшення ефективності порівнянно з традиційними рідкими та водорозчинними добривами.
Вони забезпечують повним спектром макро- та мікроелементів, щоб забезпечити всі життєвоважливі процеси в рослинах, щоб забезпечити рослини всіма елементами за різних природних умов. Гелеві добрива містять всі необхідні технологічні компоненти, такі як прилипач, антивипаровувач та ад’ювант для рівномірного покриття листової пластинки і закріплення робочого розчину на її поверхні
Зручні у застосуванні гелеві добрива поєднують переваги кристалічних добрив і рідин в одному продукті, і упаковані в унікальну упаковку, зручну у застосуванні.
Переваги гелевих добрив SYNERGY LINE:

• Інноваційне гелеве швидкодіюче комплексне добриво зі збалансованим макро- та мікроелементів
• Висококонцентровані формули
• Повністю і швидко розчиняється
• Активізує ферментативні процеси пов’язані з метаболізмом енергії, синтезом білків, жирів і вуглеводів
• Містить комплекс мікроелементів

Форма:
Гель (тонкодисперсна суспензія або золь доведений до гелевого стану).
Гелеві добрива можна купити оптом на умовах дистриб’юції, або у наших офіційних диллерів.
Працюємо в Україні. Вартість та умови доставки можна дізнатися за телефоном.

    Залишити заявку

    Якщо у Вас виникли будь-які питання щодо препаратів, будь ласка залиште свої дані і ми Вам зателефонуємо протягом 1 години