+380 50 381 53 14 +380 66 543 19 62 office@solantis.com.ua

Фосфітні добрива

show blocks helper

Виробник

Показано один результат

Фосфіт являє собою відновлену форму фосфату, яка належить до класу хімічних речовин, що сприяють росту сільськогосподарських культур, які називаються біостимуляторами рослин. Позакореневе підживлення фосфітом посилює ріст і розвиток коренів у ряді видів рослин, як правило, збільшуючи біомасу приблизно на 30%.

Фосфітні добрива, окрім стимулюючого ефекту мають і фунгіцидний. Рекомендуємо обробку насіння фосфітними добривами для збільшення швидкості проростання та розвитку кореневої системи.  Така обробка працює близько двох місяців, що покращує приживання врожаю та допомагає врожаю витримувати стрес взимку.  Потім рекомендовано проводити позакореневу обробку, що також підвищує активність ферменту нітратредуктази для кращого засвоєння азоту.

Добрива, що містять фосфор у формі фосфіту, є важливим і перспективним елементом технології вирощування сільськогосподарських культур — це ефективний засіб підвищення як кількісних, так і якісних показників урожаю.

Ми пропонуємо найкращі фосфітні добрива від провідних виробників. Для замовлення та консультації звертайтеся за телефоном, або e-mail.

    Залишити заявку

    Якщо у Вас виникли будь-які питання щодо препаратів, будь ласка залиште свої дані і ми Вам зателефонуємо протягом 1 години