+380 50 381 53 14 +380 66 543 19 62 office@solantis.com.ua

Гуматні добрива

show blocks helper

Виробник

Відображаються усі з 2 результатів

Гуматні добрива
Гуматні добрива — це органо-мінеральні підгодівлі для рослин. Містять гумінові і фульвові кислоти. Відносяться до біостимуляторів — сприяють розвитку кореневої системи, збільшують активність кущіння в період вегетації і підвищують врожайність.

Застосовуються для зернових, овочевих, плодово-ягідних культур в якості внекорневой підгодівлі і передпосівної обробки насіння.
Особливості
Добрива з гуміновими і фульвовими кислотами значно підвищують родючість ґрунту. Впливають на агрономічні якості ґрунту, підвищуючи його цінність — посилення буферних і теплових властивостей, стабілізація водно-повітряного режиму.

Гумінові кислоти мають хелатні властивості: з’єднуючись з іонами металів, сприяють їх накопиченню і кращому засвоєнню кореневою системою рослин.

Фульвові кислоти підвищують метаболізм рослин, посилюють здатність поглинати і утримувати поживні речовини. Стимулюють розвиток кореневої системи — культури отримують більше мікроелементів і вологи.

Гумати знижують кислотність ґрунту, допомагають оптимізувати вологість і поліпшити повітропроникність. Чудово підходять для відновлення і збагачення бідних, глинистих ґрунтів.

До основних переваг нашої продукції можна віднести наступне:

простота дозування і економічне витрачання;
економія на мінеральних добривах за рахунок кращої біодоступності;
гумінові кислоти захищають рослини від стресових чинників — перепадів температур, посухи, обробки пестицидами;
допомагають довше утримувати вологу в ґрунті, зменшуючи витрату води і скорочуючи кількість поливів.

Використання гуматних добрив з мікроелементами сприяє зростанню доходності господарства за рахунок підвищення якості продукції і скорочення трудовитрат. Підгодівлі повністю безпечні— не мають запаху, немає ризику занесення паразитів і шкідників. Можна поєднувати з одночасною обробкою інсектицидами, пестицидами і гербіцидами — рослини менше страждають від опіків.
Наші переваги
Ми є великим дистриб’ютором на території України — поставляємо гуматні добрива оптом. Пропонуємо надійне і довготривале партнерство з вигідними пропозиціями для великих фермерів. Придбати нашу продукцію можна наступними способами:

залишити заявку на нашому сайті;
зв’язатися з менеджером або регіональним дилером по телефону.

Дізнатися вартість і умови доставки можна у відділі продажів.

    Залишити заявку

    Якщо у Вас виникли будь-які питання щодо препаратів, будь ласка залиште свої дані і ми Вам зателефонуємо протягом 1 години