+380 50 381 53 14 +380 66 543 19 62 office@solantis.com.ua

Стимулятори росту

show blocks helper

Виробник

Відображаються усі з 9 результатів

Стимулятори росту

Стимулятори росту рослин — це добрива, що містять фітогормони і мінеральні речовини. Існує 4 основних типи фітогормонів:
Ауксини. Регулятори росту кореневої системи, пагонів, стовбурів і листя, дозрівання плодів. Допомагають розподіляти поживні речовини.

Гібереліни. Покращують проростання насіння, цвітіння, підвищують врожайність. Сприяють накопиченню поживних речовин в організмі рослин.

Цитокініни. Стимулюють природний процес ділення клітин, за рахунок чого прискорюється пробудження бруньок і відмирання старих пагонів.

Брассіни. Підвищують стійкість до хвороб і шкідників, регулюють процес дозрівання плодів і насіння.

Добрива з фітогормонами підсилюють зростання рослин, дозволяють домогтися більш рясного цвітіння і стабільного врожаю, знижують вплив стресових факторів. Обробка такими препаратами підвищує морозостійкість озимих культур і регулює кущіння зернових.

Застосовуються для підживлення зернових, овочевих, плодово-ягідних культур.

Особливості та спосіб застосування
Головні переваги наших стимуляторів росту для рослин:

простота і легкість розрахунку дозування;
економічне витрачання — каністри об’ємом 5 літрів вистачає, щоб обробити від 1,5 до 16,5 га, в залежності від типу підгодівлі і виду культури;
на відміну від хімічних стимуляторів росту наші препарати не пошкоджують коріння і листя;
ідеально підходять для механізованого внесення.

Застосування стимуляторів росту рослин значно підвищує дохідність господарства. При цьому знижуються трудовитрати і фінансові ризики.

Способи застосування: кореневе підживлення, позакореневе підживлення, передпосівна обробка насіння. При внесенні під корінь витрата регуляторів значно збільшується — від 1,5 до 3,0 л/га. Цей метод застосовується для кращого розвитку кореневої системи на бідних ґрунтах, культурах зі складною агротехнікою і в районах ризикованого землеробства.

Позакореневе підживлення набагато економніше — для овочевих і плодово-ягідних культур досить розведення 50-500 мл препарату на 100 л води або внесення 0,3-0,5 л/га. При цьому способі обробки культури швидше отримують поживні речовини. Дуже добре підходить для стимуляції цвітіння і розвитку нових пагонів.

Для передпосівної обробки насіння потрібно від 0,5 до 3,0 л на тонну насіння.

Наші переваги
Компанія є офіційним дистриб’ютором на території України. Ми пропонуємо придбати кращі стимулятори росту рослин оптом від провідних виробників добрив. Наші фахівці готові надати будь-які консультації в сфері мінерального живлення рослин.

Зробити замовлення можна наступними способами:

залишити заявку на сайті;

зв’язатися з регіональним дилером.

Дізнатися ціну на добрива для росту рослин можна за телефоном відділу продажів.

    Залишити заявку

    Якщо у Вас виникли будь-які питання щодо препаратів, будь ласка залиште свої дані і ми Вам зателефонуємо протягом 1 години